CNC Virpošanas un Frēzēšanas Pakalpojumi

Metālapstrādes kompānija "Vestavia" veic visa veida virpošanas un frēzēšanas darbus augstā profesionālā līmenī.

 

Detaļu izgatavošanu veicam uz Vācu un Japānas CNC darbagaldiem, kā arī uz universālām metālapstrādes virpām. Mehāniski uz darbagaldiem var apstrādāt līdz 600mm diametrā 1000mm garas detaļas ar 0.01mm precizitāti.

Viena no metālapstrādes kompānijas Vestavia prioritātēm ir dažādas sarežģētības pakāpes virpošanas un cnc frēzēšanas darbi. Veicam virpošanas un frēzēšanas darbus pēc Klienta skicēm, rasējumiem vai detaļu piemēriem. Pasūtījumus detaļu apstrādei pieņemam jebkuros apjomos.

  • detaļu apstrāde mazos vai vidējos partijas apjomos
  • sērijveida detaļu ražošana ilgtermiņā
  • eksperimentālo detaļu ražošana vienā eksemplārā
  • Precīzo urbumu remonts ar uzmetināšanas un izvirpošanas metodi. Īsā laikā un ar augstu precizitāti piedāvājam atjaunot urbumu izmērus urbumiem ar diametru no 22 līdz 1500 mm ar precizitāti +/- 0,01mm.

Lai sasniegtu maksimālo precizitāti detaļu ražošanā virpojot, frēzējot un urbjot mēs izmantojam visaugstākās kvalitātes instrumentus. Mūsu Klientiem mēs garantējējam agstākās precizitātes kvalitāti izpildot virpošanas, frēzēšanas un urbšanas pakalpojumus uz mūsdienīgām CNC un universālām virpošanas iekārtām. Lielais metālapstrādes "Vestavia" darbnīcas potenciāls ļauj kvalitatīvi apstrādāt visdažādākās formas (cilindriskas, koniskas formas) detaļas un mezglus. Bez tam cnc virpošanas pakalpojumi ietver vītņu iegriešanu (iekšējo un ārējo).

 

Virpošana, metāla detaļu izgatavošana.

Metāls jau sen ir ienācis mūsu dzīvē. Tas ir visur - gan mājās, gan uz ielas. Lai metālam piešķirtu formu, vai izgatavotu no metāla kādu detaļu, ir nepieciešami instrumenti un iekārtas.
Metāla detaļu izgatavošanu  piedāvā daudzi uzņēmumi, jo pēc tām ir pieprasījums dažādās   rūpniecības nozarēs. Bez metāla detaļām nav iespējama nevienas rūpnīcas darbība.  Mūsdienu metālapstrādes uzņēmumi izmanto modernas iekārtas, kuras ļauj izgatavot metāla detaļas ar maksimālu precizitāti . Visbiežāk detaļas izgatavo apstrādājot metālu mehāniski – virpojot, frēzējot, kausējot u.c.
Metāla apstrāde uz virpas ir  gan vienkāršu, gan sarežģītu detāļu izgatavošana pēc shēmām un rasējumiem no tērauda, nerūsējošā tērauda, alumīnija vara, misiņa, bronzas u.c. izejmateriāla.

EASY.LV Interneta resursu reitings
Top.LV
Latvijas Reitingi
on-line.lv Celtniecība Construction_building