Nerūsējošā tērauda metināšana.


Kompānija "Vestavia" piedāvā nerūsējošā tērauda metināšana darbus  metinot ar TIG un MIG iekārtām. Piedāvājam izgatavot dažāda veida konstrukcijas no nerūsējošā tērauda (tvertnes, vannas cisternas, rezervuārus, kāpnes, konveijerus pārtikas rūpniecībā, nerūsējošā tērauda galdi u.c.).

Nerūsēošu tēraudu konstrukcijas tirgus specifika ir tāda, ka gandrīz 90% no pasūtījumiem ir individuāli pasūtījumi, t.i., katrs pasūtījums lielākā vai mazākā mērā atšķiras no pārējiem.

Nestandarta tērauda izstrādājumi.

Kompānija " VESTAVIA " izgatavo  alumīnija un nerūsējošā tērauda, metāla izstrādājumus pēc individuāliem projektiem, zīmējumiem un skicēm.

Pieredzējuši mūsu kompānijas tehnologi un konstruktori palīdzēs jums sagatavot tehnisko projektu. Tas nodrošinās optimālu izgatavošanas laiku, nodrošinās nepieciešamo kvalitāti un pieņemamu cenu metāla izstrādājumam.

Nerūsējošam tēraudam ir divas kopīgas pakāpes: 304L (metina izmantojot 308L pildvielu), un 316L kas metinās izmantojot 316L pildvielu. Nerūsējošais tērauds ir korozijas izturīgs sakausējuma tērauds, kas satur 10,5% vai vairāk hroma.
Kāpēc metinot 304L lieto 308L pildvielu? Pamatā ir vairākas pakāpes, kas dara līdzīgu darbu, 302L, 303L un 304L (attiecīgi 17/7, 18/8 un 19/9). 308L ir 20/10 tādējādi to var izmantot, lai metinātu visas 3 pakāpes.

Nerūsējošo tēraudu ir viegli metināt, bet ļoti grūti uzturēt plakanā formā, lai nedeformējas. Lineārās izplešanās koeficients ir 1.7 reizes lielāks kā mazleģētam tēraudam. Nav daudz variantu kā samazināt koeficientu, izņemot ātru metināšanu tādējādi samazinot siltuma pieplūdi tēraudā.

Nerūsējošā tērauda metināšana ar mazleģētu tēraudu.

Parasti izvēlas 309L markas pildvielu metinot nerūsējošo tēraudu kopā ar mazleģētu tēraudu.

Aizsarggāzes metinot nerusējošo tēraudu ar MIG

Labākās aizsarggāzes metinot nerūsējošo tēraudu ir 97,5%, Argons + 2.5% CO2. Iepriekš tika izmantotas Argons/Skābeklis gāzu maisījums, bet tās nedeva tik kvalitatīvu apstrādājamo virsmu kā Argons/CO2 maisījums.
Leģēto tēraudu metināšanai izmanto 80% + 20% maisījumu. Plānu metālu metināšanai izmanto 95% Argonu plus 5% CO2, bet pat 5% CO2 izmantošana pārāk daudz oksidējas un atstāj melnu šuvi uz apstrādājamās virsmas.
EASY.LV Interneta resursu reitings
Top.LV
Latvijas Reitingi
on-line.lv Celtniecība Construction_building