Metālapstrāde.

Uzņēmums Vestavia ir inženiertehnisko pakalpojumu sniedzējs un darba galdu ražotājs, kurš specializējas nestandarta iekārtu izgudrojumos , to projektēšanā un attīstībā.
Vestavia piedāvā gan standarta iekārtu ražošanu gan izpilda individuālus pasūtījumus, pielāgojoties klienta vēlmēm. Industrijas kurās veicam iekārtu izstrādes un to realizāciju:
enerģijas, kuģu būves, naftas, ķīmijas, smago būvniecības tehniku un ieguves rūpniecības, kā arī pakalpojumu un mašīnbūves nozarēs.

alumīnija kāpnes, mobīlās darba platformas

Metālapstrādes Pakalpojumi

Precīzo urbumu restaurācija. Gultņu sēžu atjaunošana. Veicam remonta un apkopes darbus, praktiski visai lielgabarīta un mazgabarīta tehnikai, kuru izmanto visās tautsaimniecības sfērās, tai skaitā lauksaimniecības, ostas, meža, naftas ieguves, karjeru u.c. tehnikai.

Īsā laikā un ar augstu precizitāti piedāvājam atjaunot urbumus līdz oriģinālajam izmēram ar diametru no 35 līdz 600 mm ar precizitāti +/- 0, 01mm. Kā arī veicam virpošanas, izvirpošanas, frēzēšanas un metināšanas darbus.


zobratu izgatavošanaZobratu Izgatavošana.
taisno zobratu izgatavošana (ārējo un iekšējo) Max Ø800mm, max 12MOD
slīpzobratu izgatavošana Max Ø800mm, max 10MOD, konisko zobratu izgatavošana Max Ø500mm, max 8MOD, ķēžu ratu izgatavošana
vārpstas izgatavošana (šlices) Max Ø300mm, max 6MOD, caurvilkšana (iekšējās ķīļu rievas) vilkšanas spēks 30 tonnas
metalapstrade, virposanas un frezesanas darbi

Metālapstrāde. Uzņēmums "Vestavia" veic visa veida virpošanas un frēzēšanas darbus augstā profesionālā līmenī.

Viena no kompānijas Vestavia prioritātēm ir dažādas sarežģētības pakāpes virpošanas un frēzēšanas darbi. Veicam virpošanas un frēzēšanas darbus pēc Klienta skicēm, rasējumiem vai detaļu piemēriem. Pasūtījumus detaļu apstrādei pieņemam jebkuros apjomos.


Nerūsējošā tērauda metināšana

Nerūsējošā tērauda metināšana.

Kompānija "Vestavia" piedāvā nerūsējošā tērauda metināšana darbus  metinot ar TIG un MIG iekārtām. Piedāvājam izgatavot dažāda veida konstrukcijas no nerūsējošā tērauda (tvertnes, vannas cisternas, rezervuārus, kāpnes, konveijerus pārtikas rūpniecībā, nerūsējošā tērauda galdi u.c.).


Aviācijas Tehniskās apkopes darba platformas
Piekļuves risinājumi visiem lidmašīnas punktiem
Vestavia projektē un ražo plašu klāstu piekļuves platformas aviācijas nozarē, tostarp helikopteriem - Aviācijas dzinēju piekļuve, inženieru apkalpošanas kāpņu platformas, Kravas nodalījuma piekļuves risinājumi, Crown skin un APU piekļuves risinājumi.
Visi Lidmašīnu piekļuves risinājumi
»

Vilcienu Tehniskās apkopes darbu platformas

Piekļuves risinājumi visiem vilciena sastāvu punktiem
Vestavia projektē un ražo plašu klāstu piekļuves platformas dzelzceļa nozarē, - vilcienu jumta piekļuvei, lokomotīves priekšgala piekļuves platformas, moduļu platformas, fiksētos koridorus.
Visi vilcienu piekļuves risinājumi
»

Transportlīdzekļu tehniskās apkopes darba platformas

Vienkāršas un drošas darbam piekļuves platformas - transportlīdzekļa priekšējā stikla piekļuvei, transportlīdzekļa jumta piekļuvei, Transportlīdzekļu sānu piekļuves platformas
Visi transportlīdzekļu piekļuves risinājumi »

kuģu un laivu trapiKuģu piekļuves iekārtas un sistēmas


Vestavia pēc pasūtījuma projektē un izgatavo  jūras trapus, rampas, tiltus, kāpnes un montāžas iespējas visai kuģniecības jomai.
Mēs piedāvājam kuģu un liellaivu piekļuves iekārtas tankkuģiem, konteineru kuģiem,  platformām un pārstrādes rūpnīcām.

 


Alumīnija metināšana - alumīnija konstrukciju remonts, izgatavošana pēc rasējuma.
Nerūsējošā tērauda metināšana - konstrukciju remonts, izgatavošana pēc rasējuma.
Argona metināšana: metālapstrādes metināmo detaļu piemēri

 • alumīnija pašizgāzēja piekabes remonts
 • birstošo kravu piekabju remonts - (alumīnija konstrukcijas)
 • alumīnija bākas remonts. Dīzeļa degvielas auto bakas metinasana.
 • karteru remonts
 • ātrumkārbas alumīnija daļu remonts
 • interkūleru, radiatoru pārbūve un remonts
 • ieplūdes pārbūve
 • alumīnija, nerūsējošā tērauda caurules metināšana
 • nerūsējošā tērauda un alumīnija konstrukcijas
 • dažādas detaļas, kuras nepieciešams metināt ar TIG, MIG
 • metāla konstrukcijas
TIG, MIG Metināšanas iekārtas iespējas.
 1. Alumīnijs, nerūsējošais tērauds, tērauds, titāns, varš
 2. MMA metināšana ar elektrodiem - tērauds, čuguns


Kas ir TIG alumīnija metināšana?

Gāzes volframa loka metināšana, pazīstams arī kā volframa inertās gāzes (TIG) metināšanai, ir loka metināšanas process, kur izmanto nepatērējamu volframa elektrodu. Volframa inertās gāzes TIG metināšana, ir process sajaucot kopā reaktīvu metālu, kā piemēram  magniju un alumīniju. Šuves zona ir aizsargāta pret atmosfēras piesārņojumu ar inerto gāzi.

Kur un kā var sametināt alumīniju, nerūsējošo tēraudu?

Ar TIG metināšanas metodi  var sametināt vairākus dažādus metālus, kā alumīniju, varšu, titānu un pat divus nesaderīgus metālus,  tomēr leģētais tērauds, nerūsējošais tērauds un alumīnijs ir divi visplašāk izmantotie metāli. Pildviela – piedevstienis ir vēl viens svarīgs aspekts TIG metināšanai. Stieņi parasti tiek izgatavoti no tā paša materiāla, kā metālu, kas tiek izmantots, lai stiprinātu metināšanas metālus.

TIG procesa shēma, TIG metināšanas process

 

Gāzes veids kuru parasti izmanto Alumīnija metināšana ir argons un hēlijs. Vairums metinātāju priekšroku dod Argonam, kad runa iet par TIG metināšanu. To bieži izmanto  tikai tāpēc, ka argons ir smagāks par gaisu un nodrošina labāku metināšanas seguma kvalitāti.

 

Tig metināšanas process nerada nekādas dzirksteles vai šļakatas, jo manuāli,  tikai nepieciešamais daudzums pildstieņa tiek pievienots metināšanas vietai.

 

Īss ieskats TIG aluminija metināšanas vēsturē:

TIG metināšanas process, TIG metināšana

TIG metināšanas pirmsākumi ir meklējami C.L. Coffin (ASV). 1942. Gadā procesu pilnveidoja un patentēja V.M. Pavlecka un Russ Meredith (ASV) un nosauca par Heliarc metināšanu. Par šī veida rūpnieciskā pielietojuma sākumu var uzskatīt 1943. Gadu.  Ieskatoties vēsturē redzam, ka TIG metināšana rūpniecisko ražošanas procesos tika pielietota jau Otrā Pasaules kara laikā. Dažādos Pasaules reģionos TIG metināšana var tikt apzīmēta ar dažādām burtu kombinācijām. Lai gan Vācija atrodas Eiropā, taču metināšana ar nekūstošo volframa elektrodu inertās gāzes vidē tiek apzīmēta ar WIG nevis ar TIG.

EASY.LV Interneta resursu reitings
Top.LV
Latvijas Reitingi
on-line.lv Celtniecība Construction_building